Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) .bableWes

.bableWes
(őstag)

nem rossz a samu de én a voda 248at 2990ért vettem. tehát 1000ft vel olcsobb. :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

ennyiért inkább blade, a sitt g3 helyett :D

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold, mecha bill 60% és fullsize: https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#3) .bableWes válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére

.bableWes
(őstag)

ipod4 plusz paraszt phone ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#4) dirty.yakuza

dirty.yakuza
(fanatikus tag)

"Az akciós ajánlat június 6. és 19. között, kizárólag a budapesti Saturn áruházakban, a készlet erejéig érvényes!" Azért köszi! :)

(#5) FET-MEN

FET-MEN
(PH! kedvence)

megy lefele az ára a Galaxy 3 nak. én még mindíg nem adnék ennyit érte. Galaxy mini ár/ :)) :DD érték aránya jobban megéri

Iphone 7

(#6) .bableWes válasza dirty.yakuza (#4) üzenetére

.bableWes
(őstag)

fail ;]

(#7) fateless válasza FET-MEN (#5) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

:F Én úgy tudom, a kettő egy árban van, max egy ezres az eltérés. Egyikben több a memória, másikban meg a proci jobb, meg néhány más különbség. Inkább a preferencia dönt a vásárlásnál. Vagy tévedek?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) svili válasza .bableWes (#3) üzenetére

svili
(tag)

+1
(Annak ellenére, hogy elégedett, sőt boldog SGS tulajdonos bagyok..)

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#9) moco22

moco22
(senior tag)

A dátum biztos, hogy jó? "Az akciós ajánlat június 6. és 19. között, kizárólag a budapesti Saturn áruházakban, a készlet erejéig érvényes!"

SGS8+ duos/SGS4

(#10) Mr.Csizmás válasza moco22 (#9) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

a galaxy3 olyan gyors, hogy 88 mph-ra tudsz gyorsítani vele, és probléma megoldva ;]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold, mecha bill 60% és fullsize: https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#11) FET-MEN válasza fateless (#7) üzenetére

FET-MEN
(PH! kedvence)

aki nem akar belenyúlni a rendszerbe annak ajánlom a galaxy minit mert már telepít mem kra stb. a galaxy 3 at azért venném mert nem olyan x a felbontása mint a gala mini nek. ill nagyobb kijelző és külsőre szebb nagggyából nem könnyű dönteni.

Iphone 7

(#12) Rusi

Rusi
(senior tag)

Elnézést, ELÍRTAM a dátumot, az akció JÚLIUS 6. és 19. között érvényes!

(#13) .bableWes válasza Rusi (#12) üzenetére

.bableWes
(őstag)

akkor mégsem fail.

(#14) Lojalisfrank

Lojalisfrank
(újonc)

Srácok-lányok, itt 3 rugóval olcsóbb Galaxy 3......ennyiért már egész jó szerintem. :DDD
[link]

(#15) danih

danih
(PH! kedvence)

Metróban 35.000 áfával.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.