Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Wesder #345 üzenetére

    Én megfordítanám ezt a dolgot, én úgy gondolom (szigorúan NEM általánosítva), hogy ezt a telefont azok fogják megvenni, akik akarnak egy X-et, ez pedig végülis jóval olcsóbb, Android, de viszont egy az egyben ugyanúgy néz ki, a felület is messziről hasonlónak tűnik (Huawei-nél ez ugyanúgy igaz) jó lesz ez nekem. Tehát én azt mondom, hogy nem feltétlen másokat akar ezzel átcseszni, hanem saját magát. Na akkor viszont már tényleg ciki ha még rá is kérdeznek. Nyilván ezek az emberek nem itt vannak ezen a fórumon, hiszen szerintem egyikünk sem ilyen, független attól, hogy ki Android, vagy ki iOS párti és még ezeket a rétegeket (?), kategóriákat (?) - fene tudja mi a helyes kifejezés - még lehetne sorolni, de én állítom, hogy sokan ezért fogják megvenni ezt a cuccost.

    Ami engem dühít, hogy ha már valamiért kiadok X összeget, akkor igenis tegyenek is érte valamit, hogy én azt kifizessem, és hiába jó belül (mert tényleg jó), ne hasonlítson más telefonra és igenis erőltessék meg magukat és legyen egy egyedi forma, ahogy egyébként az régen azért sikerült is nekik is, meg a Huaweinek is. Gondoljunk csak a Mate 10-re, ritka szép telefon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák