Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vahu

    csendes tag

    Sziasztok! Hasonló cipőben járok..
    Múlt héten 2022,07,05-én vásároltam előreutalással egy Qled televiziót a cégtöl,mert ócó volt.:-D Úgy hirdették,hogy raktáron található,mint most is. Személyes átvételt választottam,mivel napközben dolgozom és nincs aki átvegye. Telefonon egyeztettünk,hogy két nap múlva az ügyfélszolgálaton átvehető.
    07,07-én boldogan megyek be az irodába,ott van egy nagy tv doboz. Mondtam a kishölgynek,hogy ezért jöttem. Egyeztettük az adatokat. Igen az enyém.
    Nézegettem közben a dobozt és feltünt a jelzése,hogy az P series és én a Q tipust kértem.
    Jobban megnézve,gyáriszám,stb. tipusszám,kiderült,hogy a sima LED tipust küldték.
    Még jó,hogy észrevettem,mert ha átveszem,hogyan magyarázom meg ... Sűrű telefonálgatások részükről és elnézéskérés,hogy összecserélték és még nem fordult elő ilyen. :DD
    Azóta sem kaptam meg az aktuális készüléket.Igéretek voltak,hogy péntekre ott lesz,vagy hétfő.stb.
    Állitólag ma érkezik,mert hétvégén nem dolgoznak.(ma hétfő van,11,-e). Közben utánanéztem a fogyasztóvédemiseknek is,hátha szükség lesz rá. A honlapon is vannak hiányosságok. Amennyiben ma nem jelentkeznek,felkeresem a hatóságokat. Nem filléres dologról van szó. Azon az áron máshol is meg tudtam volna venni,csak ők közelebb voltak. :C

    [ Szerkesztve ]

    A Privit hamarabb észreveszem!Csak ird le,hogy miröl van szó:)Telefonon azonnal.... Nem szeretek levelezni.....:-)

Új hozzászólás Aktív témák