Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz Silenzio #23 üzenetére

    Azért ne haragudj meg, de most éppen abban a helyzetben vagyok, hogy lejárt az egy éves hűségem, MédiaMánia S csomaggal létezem és pont a T korlátlan csomagjait vártam, hogy utána tudjak dönteni, hogyan tovább. Hát azt kell mondjam, a Next S eléggé csalódás. Csepegtették itt az 5490-es havidíjat (mivel Aranykártyás vagyok, de már a Platina szintet is közelítem), de ahogy nézem, az csak társkártya esetén él, amúgy 6490 lenne a díja, készülék vásárlása nélkül (mert készülék az akad bőven). Namost jelenleg fizetek kicsivel 7 ezer felett, a MédiaMánia díjára rájön egy 1 GB-os Net&Roll, meg a Te+ÉN Plusz opció. November 1-től ráadásul laza 2 forinttal emelik a percdíjat ebben a csomagban is, így egyértelmű, hogy váltanom kell. Ha a Next S-re lépek, akkor ugye hálón belül korlátlan duma és sms, hálón kívülre 160 perc (a MédiaMánia S-ben az emelés után kb. pont ennyi az össz lebeszélhetőség) és van 500 mega netem. Ez utóbbira nekem ugyanúgy kell az 1 GB plusz, tehát akkor már 7,5 ezernél vagyok. Ezzel szemben viszont a Telenornál (Voda nem érdekel a 10 rugós csomagjaival) 6 ezerért kapok hálón belül korlátlan dumát, hálón kívülre 180 percet, és akár 2,5 giga (500 mega + 2 giga) netet 4G használattal. Igen, SMS nincs benne, de az nekem nem lételem. Most azért ez bizony dilemma elé állít, mindemellett hozzátenném, hogy a Telekommal nekem az eddig eltelt idő tulajdonképpen az égvilágon semmi bajom nem volt, de azért nekem se mindegy, hogy 7,5 vagy 6 ezer a telefonszámlám.

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák