Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gengi

    senior tag

    Ipad mini. hmm... :).. Ez még tetszhet is. Bááár.. Árfüggő.

    Iphone 5 pedig miért is ne lehetne. Gyilkos stratégia az 1 év /1 mobil ,eddig bejött ,de:

    Iphone 2G: Mezőnyhöz képest kisebb tudású ,de az újdonság által a mezőny felé emelkedő termék.
    Iphone 3G: Ez ütött a legnagyobbat és szerintem ez lehet valahol etalon. Samsung Omnia volt kihívóként ,de nem igazán volt partiban.
    Iphone 3Gs: Voltak újabb dolgok okosabb is lett. Viszont egy erősebb környezetbe találta magát mint az elődök. Nem is emléxem mi volt a konkrét kihívója. De tán a Samsung Omnia HD és a HD2 (inkább az utóbbi) már megalázhatta.
    Iphone 4: Ha az eddigi készülékek mindig egy picit a piac fölé emelkedtek. Iszonyat viták vannak ,hogy a Galaxy S vagy ez a csúcs. Jogosan. Itt már az eddigi csoda eltűnt.

    Az elkövetkezendő fél év pedig annyira durva lesz ,hogy elképzelhető több egyértelműen jobb választást kínáló készülék. A többi gyártó csúcsai közt eltelő idő kevesebb mint egy év.

    [ Szerkesztve ]

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

  • Gengi

    senior tag

    válasz Straw #10 üzenetére

    Egyszer elmúlik karácsony :). Az almafanok se az űrből lettek. Meg is értem őket (Ipod tulajként) ,hogy rossz minőségű dolgot ritkán hoznak össze meg eléggé a toppon szoktak lenni. Aki az egyszerűségre vágyik az úgyis tőlük vesz. Jól bejáratott brand. Aki meg szelet kalandozni és veszi a fáradságot ismerve a saját igényeit lehet talál jobb alternatívát. De ,ha valaki meg akarja tartani a híveket ,akkor úgy is kell viselkedni és úgy is kell gondolkodni. Szeretem a Renault ,de ha ugyan annyiért adnának egy Ferrarit :D..

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák