Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz B1T3 #132 üzenetére

    Igazából semmi logikai vonal nincs az írásomban ha lehet egyáltalán annak nevezni, így valamit erősen mögé képzeltél. Egyszerűbb gondolatokkal leírva: egy gyártó sikereinek alapjait sosem a versenytársak ekézése fogja jelenteni, pláne nem egy harmadik fél szerződésszegése alapján. Jobb termékekkel és szolgáltatásokkal többet el lehet érni mint ilyen akciókkal.

    TOM-202: egy adott írás íróniatartalma csak akkor értelmezhető a másik fél számára amennyiben az adott témát átlátja azzal együtt hogy annak súlya az adott cég pillanatnyi állapotában milyen szerepet játszik. Ez utóbbi nem ment át számodra. Kvázi ha van mit tenni és nem is kevés akkor én olyan területekre allokálnám az erőforrást ahol arra szükség van. De nyilván nem látok bele a Nokia cégéletébe és lehet hogy ez egy olyan lépés ami jelentős hatással lesz a helyzetére, vagy nem jár plusz hajci hővel (magas a jogász létszám és ragaszkodnak is hozzá hogy magas legyen, pl. mérnök helyett).

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz B1T3 #134 üzenetére

    Amennyiben a Nokia felvette volna a kapcsolatot a HTC-vel hogy ez történt és ad egy határidőt akkor egy rossz szót nem szóltam volna. De a cikk alapján én úgy éreztem hogy nem erről van szó, hanem azonnali importkorlátozásról (ok még előzetes, de ilyen dologgal mit kezdjen a HTC) és olyan érzete van az embernek hogy a szerződésszegő a mellékszereplő a történetben. De nem tudjuk a hátterét így én befejeztem, az meg még mindig áll hogy több mérnök és marketingesre lenne szüksége a nokiának mint jogászra. Alig látok nokia reklámot itthon pl., de a nagy gyártók pl saját processzort is terveznek, nokiánál erről szó nincs már. Gyakorlatilag egy összeszerelő cég lett a nokia, egy két saját software megoldással.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák