Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    :B
    Hát igen, nagyon szép és jó volna, de félő, hogy nagy blöff az egész.
    Véleményem szerint ezt az egyveleget nem lehet minden tekintetben profi módon megoldani.
    Innentől fogva előre lehet jósolni az eredményt.
    Véleményem szerint a két SIM kezelő mobilokra a spórolósoknak, vagy a szegényeknek van szüksége. Na pont ez a réteg nem fog áldozni mobilinternetre egyetlen kannyit sem. A navigációnak biztos örülnének, de S40 platformon, QVGA kijelzőn, hát csak játék lenne rajta, nem igazi autós navigációs lehetőség.
    Tegyük föl, hogy teljesen rossz a megközelítésem, és pont ez a réteg egyik napról a másikra internetezni akarna, erre pont a S40 rendszer a legalkalmasabb?
    Na ne már, egy csomó fájl formátummal nem boldogul, csak játék szinten, mint a navigáció.
    Jó lehet, hogy Facebookra lehetne használni, de egy olcsó vasba milyen erőforrás lesz ami felveszi a versenyt a mai igényekkel.
    Az Ovi baromságairól már a tesztelők is írtak nem egyszer, értem én, hogy mindent ők szeretnének lefölözni, de pont ezért olyan riasztó. Sajnos nem állnak már olyan helyzetben, hogy ők diktálják a divatot. Fel kellene ébredni és az igényeket kellene kielégíteni, nem csak álmokat szövögetni.
    :K

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

  • k850

    addikt

    válasz #06658560 #13 üzenetére

    :)
    Hát igen, erről az oldalról is lehet vizsgálni a dolgokat, és valóban lehet ilyen igény is. De szerinted egy komoly üzletember, akinek nagyon fontos a megjelenés, az egy alsó kategóriás, olcsó tucat termékkel akar jó benyomást tenni az ügyfeleire? :DDD
    Én örülnék legjobban, ha megjelenne pl. Nokia N950: MeeGo dual SIM-es készülék. Ezt biztos sok üzletember értékelné, de nem nyugaton vagyunk és nem üzleti modellről szól a fáma.
    Az igazságnak több arca van, mindenki a saját kivetítését látja benne. Számomra ez a bejelentés csak egy időhúzási vészreakciót jelent. Lásd a Samsungot nem ígérget, hanem megvalósítja az álmokat, ha jól tudom akkor most neki van a legjobb dual SIM-es telói.
    :R

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák