Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuszal

    tag

    válasz BobTail #1001 üzenetére

    Köszi :-)

    Ezzel én pont ugyanígy voltam, nagyon sokat nézegettem az N8-at, meg E7-et is, de a végén rájöttem, hogy nem nyújtanának lényegesen többet az 5800-hoz képest. Annak idején én (is) 100.000-ért vettem az 5800-at és most 125.000-ért az N9-et. Ha megnézném az inflációt, akkor lehet, hogy a 3 évvel ezelőtti 100 pont 125 lenne :-D

    Hidd el, bár valószínűnek tartom, hogy nem kételkedsz benne, de nagyon jó választás lesz az N9. A tudása megfelel, legalábbis ha a zenehallgatás, sms, telefon, internet, navigáció vonalon mozogsz. Tény és való, hogy nincs rá több ezer, százezer alkalmazás és játék, de nekem eddig még semmi sem hiányzott. A kollégámnak van egy Iphone 4-e, egy másiknak meg egy Xpreia Arc. Minden nap azzal kezdődik, hogy megbeszélik, hogy ki milyen alkalmazást, játékot töltött le az előző nap este. A múltkor kérdeztem, hogy ezekből mennyi marad fent? A válasz: 5%, mert a többi jó, meg látványos, meg hűdeszuper, de vagy olyan igényt elégít ki ami nem is jelentkezik vagy nincs értelme az alkalmazásnak. Igaz látványosnak nagyon látványosak :-)

    A legszebb viszont, hogy most mindkettő engem "irigyel", mert olyan telefonom van, amely nem jön naponta szembe az utcán :-D

    U.i.: még mielőtt bárki felhozná: Nem, nem vagyok megelégedve a telefonra letölthető alkalmazások számával, csak nekem nem hiányzik most semmi plusz cucc a telefonra. Remélem, hogy idővel egyre több lesz belőlük, de azt is látom, hogy ez a telefon és ez a rendszer nem jelent nagy piaci rést, amelyet be kell tölteni így várhatóan a dömping elmarad, leszámítva azt a pár lelkes fejlesztőt, akik pl.: a my-meego-t is nyomják.

    Update: tévedtem! Az Opera Mini vagy Opera Mobile hiányzik, mert azok sokkal jobban kezelik a könyvjelzőket és a több ablakos böngészést.

    [ Szerkesztve ]

    Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

Új hozzászólás Aktív témák