Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neworder

    csendes tag

    válasz GALARDO #723 üzenetére

    Galardo!

    Nos, a börtök biztosan elegánsabb (kérdezted, hogy "én" mit használok), de én inkább ezt javaslom: Samsonite sportive
    [Például egy link róla]

    Van belőle több színben és méretben, sajnos nem tudom megmondani melyik típust használom, mert a gyártási azonosítót tartalmazó cimkét kivágtam, de első ránézésre az a méret lesz, mint ami a fenti képen/linken van.

    Azért használom ezt mert:
    - nem lóg ki belőle sehol a telefon, míg egy csomó toknál a design miatt a sarkok fedetlenek és nem egy telóm esett le már úgy a földre ilyen tokban, pont a sarkára... :O
    - az anyaga vízálló, puha és soha nem nyílhat ki véletlenül a tépőzár miatt
    - immáron 2003 óta használok ilyen típusú tokot, eddig ez a 3-adik, az N82-höz vettem egy pár hete, de most cseréltem le N95 8GB-ra és ez is teljesen jól el van benne (1 elkopott, 2 eladtam a telóval, 3. is elkopott)
    - SOK helyen lehet kapni (nagy áruházak, mobilosok, táska boltok), NEM méreg drága - megfelelő szín és méretet ki tudod választani
    - intenzív használat mellett is minimum 2 évet kibírt nálam, és a telók mind karcmentesek maradtak benne
    - egyszerű használat, de csak akkor javaslom, hogyha hordasz övet, mert úgy az igazi (pl.: beszállsz a kocsiba, 1 pillanat lecsatolni, és ezzel együtt dobálhatod a kocsiban a telefont nem lesz baja)

Új hozzászólás Aktív témák