Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feka007

    nagyúr

    válasz nokia párti #456 üzenetére

    Na te aztán tényleg baromi nevetséges vagy..
    Hol van neked az N95 jobban összerakva? Nekem 2 N95-tel volt szerencsém, és mind a kettőn lötyögött a csúszkás rész oldalra, meg ha benyomtam egy gombot akkor benyomódott, ezt utálom, és N85-tel nincs ilyen nekem, sokkal stabilabb, és a csúszka is jobb minőségű (az egyik N95-nek már így akadt mikor feltoltam, tiszta gáz volt, pedig fél éves teló volt). A számgombok meg a navigombokat is meg lehet szokni az N85-ön, viszont az N82-n azokat a pálcikaszarokat ugyanúgy utálnám mint a volt SE W610-emen, nagyon szar megoldás, ez volt az egyik ok amiért nem N82-t vettem.
    A kamera meg szvsz veri az N82-t: N85 N82
    Persze a Xenon vakut nem éri utol a két led, de 95%-ban nappal fényképezek, és amúgy a ledes vakkuk is egész jól működnek.
    Hát a N85 kijelzőjén lényegesen szebbek a színek az N95-tel összehasonlítva (ez van még a háznál), tökéletes a reakcióideje, és a látószöge. És ezt mondhatjuk az N82-vel összehasonlítva is.

    Én először úgy voltam vele, hogy N82-t veszek, mert van Xenon vaku meg 3D gyorsító, meg nem csúszkás, de boltban 10 perc nyomkodás után rájöttem hogy nekem ez nem jön be, ráadásul akkora mint egy tégla. 68 ezerért adták volna, de inkább N85-öt vettem 75-ért, szerintem simán megéri azt a 7k-s különbséget (+ alapból 8 gigás memkarit adnak hozzá), és akkor van egy normálméretű szebb, újabb telefonom.
    Az N95 8GB-tal jönni is vicces, mert abba tényleg semmi újíátást nem raktak, csak a hype miatt lett akkora hangja..
    Az aláírásod rád is vonatkozik. :P

    Mod: Hát aki szív a Vodás telókkal, annak annyit mondok, hogy ennyit a Vodafoneról. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák