Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solarix45

    senior tag

    Ez továbbra is egy vicc, hogy akárhány mobilos portálon tesztelik ezeket a készülékeket, mindenhol csak azt tudják kiemelni, hogy milyen rossz a készülék, hogy nincs benne SIM foglalat. Van telefon, mindenféle mobilos funkcióval, meg van Internet Tablet internetezésre. A kettő összeköthető bluetooth-szal. Nem kell tenyérnyi nagyságú géppel telefonálni, vagy bélyeg nagyságú kijelzős internetezni. A kettő párosítható, és megmarad mindkét készülék előnye.

    Amúgy az N810 egy feltápolt N800, nem új modell, nem váltja le az N800-at, csak tettek bele egy-két dolgot. Szerintem sok mindenben visszalépés, ezt már kifejtettem máshol.

    A Wayfinderhez ingyenesen letölthetők a térképek. A programon belül a Maps menüpontnál, ott van Kelet-Közép Európa, mi abban vagyunk. 51 MB letöltés, és messze nem részletes. Budapest, meg egy-két nagyváros még okés. Kipróbálásra van 7 napos trial verzió.
    Amúgy a Szabadság híd alatt jobbra, az Astóriánál meg balra akart kanyarodtatni.. A Wayfinder support pedig nem tudja, lesz-e frissítés valamikor.

    A DivX-et nem tudom, miért ne támogatná a lejátszó, az OS2008-cal előre telepített promó videó is DivX:
    Video: DIVX 400x240 25.00fps 664Kbps [Video 0]
    Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 132Kbps [Audio 1]

    A böngészőre: "Görgetőrutin viszont nincs benne, ami a mobil Safarit ismerve bizony hiányzik, de azért valahogy meg lehet lenni nélküle is." Ez mit is akar jelenteni?
    A gond a böngészővel, hogy Java támogatás nincs benne.

Új hozzászólás Aktív témák