Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    válasz Misály #239 üzenetére

    árban ott van ahol az 5800 volt, Spica a telefonom 5800-át meg a bicómon használom navigációnak...(ha törik törik, leszarom... 20ért hoznak angliából.) asszem ez elmond mindent! :C
    csak a miheztartás végett:
    96-2000ig Ericsson buzi voltam
    aztán Nokia- buzi lettem mert az Ericsson baszott fejleszteni...
    az első HTC-met 2007ben vettem winmoval
    tavaly vettem az első droidomat egy G1-et most meg egy Spicával nyomom (nem mintha nem akartam volna X10-et vagy desiret vagy Legendet...) ez jutott, anyagi okokból kifolyólag.
    52000 magyar forint a spica, ezért az árért jobbat, én nem találtam. nekem az 5800 egy hurka játszós teló benyomását kelti. kezelni nem rossz de egy tárgyaláson elő nem venném!
    más topikban már írtam hogy annyi klónt nyomtak szerencsétlenből, hogy sztem egy "E" series minőségű klón még elfért volna. Na azt kipróbáltam volna...
    Ja! 7650 óta kimondott symbian buznyák voltam! 7650, 6600, 7610, n70, 6630, n91, E66, E75, 5800... hiretelen ezek a symbianes telók jutnak eszembe amiket HASZNÁLTAM. nem csak fogdostam, használtam is. tehát van némi képem a müködésükről.
    az androidban sokkal több fantáziát és jövőt látok. de remélem a symbian újra régi fényében fog tündökölni.
    ez az N8 nem lesz rossz... talán... ha el nem cseszik... ami tuti az az hogy jól néz ki.

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák