Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misály

    addikt

    Hat megvan a kovetkezo telefonom, pont azokon a dolgokon javitottak amiket a tobb mint 1 eves leharcolt 5800amban hianyolok: OLED, Kamera, opengl, nameg az uj osre is kivancsi vagyok, remelem nem barmoljak el.

    Nade egy kis OFF

    Par gondolat:

    Nem ertem mire ez a nagy nokiautalat itt a mobilarenan, mast se latok csak fikazast, meg bezzeg az android bezzeg a iphone os stb, sokan elfelejtik egy ido utan azt az egy aprocska dolgot hogy amit a kezukben tartanak meg mindig egy mobiltelefon.

    Es amit nem lehet tagadni telefonalasban a nokia nyero, probaltam htc-ket androiddal, telefonaltam iphoneal a telefonalas resze egyikben se leanyalom (hangminosegre gondolok pl meg ugye a klasszikus mobiltelefon viselkedesre) hiaba fesuli ossze a facebookot meg a twittert stb, tokom tudja mit, nem log a telefonom ejjel nappal a neten, hisz majd akkor megnezem ha akarom meg ugyan mar minek ha az irodaban ezeket a dolgokat le tudom rendezni.

    De komolyan tegye fel a kezet itt aki munka kozben a telefonjan facebookozik ( irodai alkalmazottakra gondolok, ujsagirok, uzletkotok, vandormadarak maradjanak csendben)

    Na meg symbian fikazok csodalkoznak miert piacvezeto meg mindig, szvsz azert mert hagyomanyos telefonkent viselkedik mellesleg tud egy ket extra dolgot amit nem tol az arcodba. engem sirba lehet vinni az android osszevissza ugralo menuivel, iphonerol ne is beszeljunk, egyszeruen tobbnapi nyomkodas utan se allnak kezre.Tudjatok az a jo-jo de nem kene.

    Eleget szarakodom a munkahelyemen nagyvallalati rendszerekkel (es erdekes modon az osszes kollegam a hajat tepi az android es tarsaitol, jo van egy geek de ot keruljuk:D )

Új hozzászólás Aktív témák