Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaveForce

    veterán

    válasz madstunt #31 üzenetére

    mér az innov8ben az van? mindenhol pletykálták de emlékeim alapján be nem bizonyították

    pletyka? tudod nem zörög a haraszt.... :))

    az érzékelő meg az érem egyik oldala csak.pl a C905 a legutóhbi FW-vel miért tudja szerinted hozni az innov8 szintjét szerinted ha kisebb benne az érzékelő

    hol állítottam,h az érzékelőn múlik minden? :)

    az hogy a tesztben milyen eredményeket hoztak az most baromira nem releváns hanem, azt kell nézni hogy most mire képesek és ha azt nézzük az innov8 khm nem rendelkezik olyan húdenagy előnnyel

    oké, nem vagyok én makacs, lehet velem tárgyalni, ha mutatsz nekem egy összehasonlítást, ami független teszt, nem pedig véresszájú fanok bizonygatása, akkor elismerem, h nemis az innov8 a király, megeshet, én a linkelt tesztekből tájékozodtam, de amig csak a szájkarate megy, h ilyen-olyan fw-kel mennyivel jobb vmi, addig nekem a hivatalos, piackész firmwarrel ellátott telefonok összehasonlítása a mérvadó :R

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Új hozzászólás Aktív témák