Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    veterán

    válasz konyi79 #544 üzenetére

    De, jobb. A Symbian rettentűen elavult, csak vannak olyan hasznos, főként kényelmi funkciói, amit a mai modernebb OS-ekben nem elérhető. De igazából bármire is vált az ember, ugyanúgy nem kapja meg, le kell nyelni hogy a Symbiannal együtt legtöbb esetben ezek az apróságok is eltűntek. Bár elnézve a Nokia fejlesztőinek munkásságát, azért a glance screen jó irány az ilyen kedvességek beépítése felé, csak fene se tudja hogy a Microsoft bekapcsolódásával merre megy tovább a Nokia.

    [ Szerkesztve ]

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

  • viewdetails

    addikt

    válasz konyi79 #544 üzenetére

    Mielőtt WP vs. Jóöregelavultsymbian vita robbanna ki, az utolsó mondatodra a használhatóságról érdemben inkább nem reagálnék, csak annyit, hogy én speciel agybajt kaptam az E6-tól és az N8-tól is, ahogy az N95-től is annak idején, pedig az még nem is Annabéla volt. :P ;)
    1500 HUF egy autóstöltő, 2000 egy asztali töltő. Irodába, műhelybe, világvégére. De vehetsz hozzá töltős hátlapot + ebayről kínaiaktól óccért Qi kompatibilis töltőt, és a telefon megszokott, esti helyére rakod. Amíg alszol, tölt. Tolja bele az elektronyt a Zoxigénen át. Csuda. Symbian tud ilyet? ;)
    Aki meg lusta mindezekre, és elalvás előtt nem nézi meg, hogy az átlag 1-2-3-x napot teljesítő telefonjába mennyi szufla maradt, az Jyskben vehet ébresztő órát 600-ért, és nem kell aggódnia a telefontöltőn.
    Vagy valamit félreértettem, és a jóöregsymbian nem csak kikapcsolva, hanem akksitöltés nélkül is ébreszt? :D

    [ Szerkesztve ]

    Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

Új hozzászólás Aktív témák