Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabogab

    csendes tag

    Hát szomorú vagyok. Ilyen telefont szeretnék vásárolni, csak várom a 32Gb.-os legális változatát és persze az árát is. Egy részt azért vagyok szomorú, mert végig olvasva a fórumot, nem igazán győzött meg, hogy helyesen döntök. Másrészt "áll" a fórum kilenc napja. Lehet hogy kevesen vásároltak még ebből a típusból. De előtte átnéztem a 920 Lumia fórumát, és az átolvashatatlan mennyiség!! Akkoriban meginogtam, hiszen A Média Markt újságban 90-ért adták. Két alkalommal is meglátogattam a soroksári áruházban. Ki is volt téve, beüzemelve, nyomkodhattam. Másodszor sem vittem pénzt magammal, nehogy megvegyem. Nagyon csábító volt pedig. De hát nekem 925-ös kell....Most C7-esem van. Tökéletes telefon. FM traszmitter, TV kimenet, flash, kikapcsolva is ébreszt, kivehető akkumulátor ,/van nálam egy tartalék feltöltve/ stb.Józan ésszel átgondolva fölösleges a csere, de nagyobbat és gyorsabbat szeretnék. Tudom, irigylésre méltó a problémám. Egy mentségem van csupán, 59 éves vagyok, és még érdekelnek a műszaki újdonságok, talán már nem sokáig.

Új hozzászólás Aktív témák