Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmwk1200s

    őstag

    Kíváncsian vártam a tesztet, főleg a tegnapi MATV után.. és nem kellett csalódjak.. a vérfunNokiások hozzák a szintet, amit 2007 óta megtapasztalhattam...
    Ilyen a Nokia na.. nekem ingyen sem kellene... sose volt szimpatikus a cég.. most sem az.. főleg miután eladta a lelkét a Sát.. bocsánat, az MS-nek..
    Ettől függetlenül egy korszerű, sőt.. még azt is mondom rá, hogy szép telefont hoztak össze és nyavajgás helyett egyszerűen el kell dönteni, hogy megveszi e akinek tetszik a rendszer és ez a telefon, vagy sem..
    De olyan jól esik látni, hogy amit anno az iPhone bemutatása után az készülék iránt érdeklődők kaptak, azt most szépen visszakapják azok, akik akkor adtak... vagy a követőik.. juj.. csúnyát mondtak a kedvenc márkámra, halál a szerkesztőkre!!! ;] :W

    Én továbbra is olvasom a cikkeket és látogatom az oldalt, de ez akkor is így lenne, ha ne adja az ég a világ legjobb telefonjának kiáltották volna ki a Lumia 920-at.
    Objektiv cikknek tartom, igaz én pl. örültem volna egy videós összehasonlító tesztnek más készülékekkel...

    Semmit sem írok alá!

Új hozzászólás Aktív témák