Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    De jó látni a sok elvakult Nokia rajongót, ahogy lila fejjel köpködnek, mert megváltóként várt telefonjuk nem lett piedesztálra emelve :)
    A teló súlya sok. Pont. Ezen nem érdemes vitatkozni, nehéz és kész. Valaki már leírta előttem: nem felemelni nehéz, hanem hordani. Elhúzza a zsebet, húzza a nadrágot, stb., nem kényelmes magadnál tartani. A képernyő középre rendezése érdekes kérdés: középen tényleg szebb a telefon ránézésre, viszont így meg ergonómikusabb. A kamera csalódás, ez egyértelmű. Az ár még kérdéses, de most drágábbnak tűnik a konkurrenseknél.
    Egyvalamit be kell látni: ez egy drága csúcstelefon, az adott márka nagy hírveréssel beharangozott zászlóshajója. Nyilván ennek fényében ítéli meg az ember (és a tesztelő), hogy a hibái mennyire tekinthetők súlyosnak. Egy csúcsmodellnél igenis szőrösszívűbbnek kell lenni, mert feltételezhető, hogy a legjobbra akarja megcsinálni az adott gyártó - egyfajta kereskedelmi forgalomba kerülő techdemó. És ha a csúcsmodell több sebből vérzik, az gáz az összes típusra nézve is, mert milyen vacak lesz akkor az olcsóbb modell? - merülhet fel a leendő vevőben.
    Én vártam a WP8-as telókat, előzetesen a HTC 8S és a Lumia 820 tetszett. A 920 abszolút nem győzött meg, hogy meg kellene vennem valaha is (nem most tervezem a váltást), és ez egy csúcstelefontól nem jó teljesítmény.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák