Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz Sztbeni #11 üzenetére

    Azért megnézném hogy telefonálsz meg hurcolsz magaddal fél kilót egész nap lol. :P
    De értem a költői túlzást.

    Nekem amúgy nem a súlyával, inkább a méretével van gond. Őszintén megmondom még a 4,5 hüvelykkel is megbarátkoznék, de olyan irdatlan vastagság társul mellé az indukciós tekercs miatt, hogy nekem így felejtős az egész. Marhára nem lenne szükségem a vezetékmentes töltésre, jobb lett volna, ha kiadnak két verziót aminél az egyik maradt volna vékony, másik meg tekercses aztán döntse el a jóember. Mindegy, nem miattam mennek csődbe az is biztos.

    Fényképekre térve... Tényleg ennyire borzalmas képeket csinál? Ez nekem elég meglepő, mondjuk nekem úgy tűnik, hogy soknál rossz pontra fókuszált aki készítette őket és fotózás közben is remegett a keze, vagy kicsit elrántotta a telefont. Így egyszerűen csapnivaló minőséget tükröz, tiszta grízes az egész, de mellé nem is éles. Nem tudom ez most megint a Mobilaréna "fotózási hóbortja" miatt ilyen, vagy valóban. Gyanítom ezúttal van igazság a dologban, mert pl. a képek bal széle szinte mindegyiknél gyanús.

    BTW. Konstruktív javaslatként, nem tudnátok összedobni egy kis fotósarkot a szerkin belül? Pár színes tárggyal és lámpával ahol azonos körülmények közt lehetne tesztelni a mobilos kamerákat. Nyilván nem akarom, hogy az összes kép csak abból álljon, de 1-2 olyan is benne lenne a cikkben, amit nem befolyásolna az időjárás és a készüléket tesztelő fényképezési szokásai. Ezt úgy általános javaslatként írnám.

    #42 Blyan
    :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Kashim

    őstag

    válasz Mr. Double B #52 üzenetére

    Nézzük logikusan a problémát:
    Egyrészt minden tesztben megemlítik a súlytöbbletet, sokan komoly problémának tartják, sokan nem. Szerintem itt a Mobilaréna sem tévedett. Több elég befolyásos netes techguru celeb (nemtom hogy nevezzem őket) személyes véleménye alapján is bizony nehéz a cucc. DE! Akit nem zavar, meg tud vele barátkozni. Na már most aki 920 tulaj, nyilván megbarátkozott vele, ezért ő nem tartja problémának/nem érdekli. (vagy már ő is megbánta, de nem nyilatkozik, mert magából csinál hülyét) Aki meg nem 920 tulaj és próbálta/nem próbálta az vagy azért nem 920 tulaj, mert zavarta a súlytöbblet, vagy más indokból. Akárhogy nézzük, nyilván azok fogják fikázni akik nem birtokolnak ilyet.
    Egyébként is... ugyanúgy ahogy az iPhone tulajok hülyeségnek tartották a létező antenna hibát, a 920 tulajok sem fogják azt mondani, hogy érezhetően nehezebb a telefon és habár nem olyan zavaró, (mint ahogy az antenna hiba sem volt annyira zavaró az iPhone 4-nél a tulajok véleménye szerint) bizony van miről csámcsogni és mindenképp negatív tulajdonság a konkurenciával szemben.

  • Kashim

    őstag

    válasz ló úr #89 üzenetére

    Nem látod azt a köteg tízezrest a dobozban? Nokiától kapták a tesztkészülékkel és mégis ilyen cikket írtak. /s
    De most valakinek komolyan eszébe jut ilyen, hogy lefizetik a cikkírókat? Jézusom... :U

Új hozzászólás Aktív témák