Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz zack #57 üzenetére

    > nem egy rossz telefon ez, de a HTX 8X nagy valószínűséggel sikeresebb lesz

    Ez itt off, de barmekkora osszegben hajlando vagyok fogadni, hogy tobb 920-at fognak eladni, mint 8X-et. Foleg azert, mert az USA-ban olcsobb a 920.

    > Tudom ez csak körülbelüli érték, de nekem a 920-ra 11928p jött ki, tehát nagyon nem veszi át a stafétát a 820-tól.

    Meglepo, a 820 es a 920 ugyanazzal a SoC-kal rendelkezik.

    while (!sleep) sheep++;

  • Lirion

    addikt

    válasz zack #57 üzenetére

    És? Valamennyire szubjektívnek kell lenniük, hiszen saját tapasztalataikra kell hagyatkozniuk.

    A probléma azzal van, hogy más készüléknél máshogy lesznek szubjektívek. Ha az egyik telefonnál előny a túlsúly, akkor a másik telefonnál ne legyen hátrány és vica versa. Ha az egyik telefont lehúzzák, mert a tepsi mérete ellenére maradt hely a kijelző körül, akkor húzzák le a másikat is, aminek még kisebb a kijelzője.
    Sajnos erre a MA stábja nem képes, ők márkát értékelnek és nem telefont. Ha egy éppen zuhanó gyártó telefonja van náluk tesztelésen, biztos lehetsz benne, hogy a cikk negatív lesz és a telefont folyamatosan fogják pocskondiázni bármilyen apróság miatt. Ellenben ha egy sikerszériát tesztelnek, annak még a szarvashibák is csak apró botlások és minden elnézhető.

  • ak76

    senior tag

    válasz zack #57 üzenetére

    "A +50-60g súly nem télen lesz majd gond, hanem amikor nyáron elszorítod a derekadat, hogy a telefon ne húzza le pöcsig a rövidnadrágot"

    LOL :C +1

    1.)A súly kérdése egyértelmű,TÚL SOK,nem a 20 deka parizerhez,hanem a konkurenciához képest.
    2.)A kamera Nokiához mérten pocsék,elég egy pillantást vetni az N8 tesztképeire,mikor is adták ki,2 éve?
    3.)Ez a polikarbonát ház a Lumia 800-amnál is leszerepelt,mi a garancia arra hogy ez nem fog fél év alatt hámlani,foltosodni?
    4.)Az ár 175 ezerért is SOK,ez a Nokia már nem teheti meg hogy irreális áron kínálja termékeit,mint amikor még ők voltak nyerő pozícióban.
    A HTC úgy látszik felismerte ezt,csúcskészülékük 150-160as nyitóára legalábbis erre utal.
    5.)Amit a Nokia hívők itt lerendeznek,az a legsötétebb iPhone fanatikus topicokban sem mindennapi,gratula,a lehúzós cikk miatt lelépéssel fenyegetőző hisztérikáknak,szerintem recsegve ropogva egy világ omlik össze ma délelőtt a szerkesztőségben. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák