Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Ahogy látom aki fanatikus az fanatikus, legyen szó Apple-ról, Nokiáról, bármiről. Engem pont az zavar a tesztekben, hogy néha túl udvariasan osztogatják a plecsniket, de persze meg is értem, mert ha lehúznának valamit jogosan, legközelebb nem kapnának tesztelnivalót, meg meghívókat az eventekre, konferenciákra. Eddig nem nagyon láttam elfogultságot a Mobilarénában, most se látok ilyet, csak gondolom fanoknak csak addig felel meg az oldal véleménye, amíg összecseng a sajátjukkal. Egy dolgot javaslok nekik: Ne legyetek márkahűek, márkafüggők, nyissátok ki a szemeteket, legyetek őszinték legalább magatokhoz ... és minden jobb lesz.

    Remélem a Nokia azért nem bukik bele a dologba és ha már ilyen nehéz telefont csinál legközelebb, abba az első generációs PV-t rakja majd. A vezeték nélküli töltést meg rakja be extraként cserélhető hátlappal, hogy akinek nem kell, az nem cipelje az extra súlyt. Üzletileg sok jóra nem számítok, mert a konkurencia pont az Achilles sarkánál támadja őket. Az Apple a hihetetlen könnyű iPhone-al, a Googe meg most a Nexus 4 olcsóságával.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák