Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatararpad

    őstag

    válasz Namelesske #185 üzenetére

    Nézd én rendeltem már Kínából is valami hulladék tabletet, azon még az a látszat garancia sem volt mint egy bolti garanciás telefonon, mégsem volt problémám vele. Én elfogadom, hogy valakinek fontos a hazai gyári garancia, és ezért hajlandó többet fizetni, de azt nem, hogy csak azzal létezik normális telefon vásárlás. Ez nálam személyes preferencia, hogy akar e és milyen garanciát az illető, de kijelenteni, hogy gyári garancia nélkül nincs élet kb. nálam olyan, mintha kijelentené, hogy a használtautó vásárlás az nem is vásárlás, mert arra sincs garancia, holott majdnem nagyobb forgalmat tesz ki mint az újak vásárlása.

    De ezért is csináltam az összehasonlítást két gyári garanciás árú telefon között, és abban egyetértek veled, hogy rossz vágányra tévedt ezzel a szériával eddig az MS, még nincs akkora részesedése a platformnak, hogy egy ilyet ilyen áron sok ember torkán nyomjon le, mert aki nem csőlátású, az hamar észreveszi hogy ez egy rosszul újracsomagolt 520, még a procit is azért cserélték ki benne szerintem mert a Qualcomm nem akart régebbi típust gyártani. De remény, hogy az 520 is magasan kezdett, ha ez is lemegy jó árra, lehet majd olyan népszerű, mint az.

Új hozzászólás Aktív témák