Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz keIdor #85 üzenetére

    Előre jelezném, hogy no offense. :))
    Azt kijelenteni, hogy a BADA OS halva született szerintem kicsit túlzás. Viszonylag friss a még ez a rendszer, nincs is annyira hypeolva. Az Android sem lett rögtön világsiker.
    Lassan 2 hónap használat után azt kell, hogy mondjam semmiben sem nyújt kevesebbet, mint amit az Androidos Dézi-m vagy Defy-m anno, pluszban még gyors is. Minap direkt összevetettem egy Galaxy W-vel (mivel mindkettőben ugyan az a hardware) és csináltam egy házi sebesség versenyt. Mindkettőn megnyitottam egy kamerát, egy zenelejátszót, egy böngészőt megy egy markatet (Wave-nél a Samsung Apps-et értelem szerűen). Hát hadd ne mondjam, hogy a Galaxy W szépen megfeküdt. Főképernyőn a scrollozások, illetve a menüben lévő scrollozások elég szépen akadtak, míg a a Wave röccenés mentesen futott. ;)
    Nem lenne rossz, de elegendő minőségű alkalmazás híján az egész csak egy csicsás és drága featurephone.
    Ezt meg kell, hogy cáfoljam. :) Samsung Apps-on bár kevesebb az app, de minőségibbek (teljesség igénye nélkül.: Asphalt 6 HD, Adventures of Tintin, Sims3, FIFA11, Splinter Cell HD etc.) Az meg, hogy csicsás-e vagy sem szerintem user függő. Azért jobb érzés egy szálcsiszolt aluminiumot fogni 85-ért, mint egy fröccsöntött gagyi műanyagot 130-ért szvsz. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák