Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konyi79

    addikt

    válasz madgie #887 üzenetére

    "fazekakon vitatkozunk, mennyi köze van a kajához"
    :DDD :R

    Runner_fxr (#885):
    Márpedig igen, nagylátón ezek a készülékek igencsak lelépnek egy 1/2,33'-os kompaktot. Ha ennél jobbat akar valaki, MILC-nél nem szabad alább adni. Az egy dolog, amiben nem tudnak ezek a telefonok a kompakttal versenyre kelni az az optika zoom. Még. Ellenben más szolgáltatásokat tud cserébe, amit a kompakt nem tud, és nem is fog tudni soha. Főleg, mert a gyártók sorban hátrálnak ki a nevezett kategória mögül, mert a telefonok kiszorítják őket. A Fuji után most hagyja abba a Pana is ezek gyártását.

    [ Szerkesztve ]

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz madgie #887 üzenetére

    A tesztben található képek és videó alapján állítottam azt, hogy bizony jobb a TZ30 fotókban és videóban meg bőven. És félreértesz, nem vitatkozom. :) Csak leírtam egy véleményt.
    Nem vagyok egy nagy fotós szaki, de a tesztképek alapján szebbnek ítéltem a TZ30 fotóit. És mint említettem, videóban pedig sokkal jobbnak.
    Nyilván az egyik egy fényképező, a másik meg egy telefon, ezért valóban értelmetlen őket összehasonlítani. Én csak az ár érték arány miatt hasonlítottam. Szerintem egy 1020 abban az esetben érne ennyit ha tudna annyit mint egy jó kompakt, de nem tud.

    konyi79: A kompaktok között is nagyon nagy eltérések vannak. Mint említettem nem vagyok egy fotós szaki, de van szemem és szerintem jobb a TZ30, de akár mondhatnék Canon sx220-at is tökmind1, nem elfogultságból írom. Egy olcsóbb kompaktot valóban kivált, de egy komolyabbat már nem.
    Komoly a felára a 41 megapixeles kamerának, ennyit közel sem ér jelenleg, persze újdonság, ennyiért is el lehet adni. Ja és nem lehúzni akarom a 1020-ast. Ellenkezőleg, innovatív készülék és idővel biztos, hogy értelmetlenné válnak a komolyabb kompaktok is, de még nem most. Az olcsóbb kompaktokat valóban lekőrözi, de az más kérdés. Ha majd egy 100 ezres kompaktot tud kiváltani, na az már elgondolkodtató.

Új hozzászólás Aktív témák