Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Kumite #11 üzenetére

    Telenortól vettem...sosem lett módosítgatva. A problémák pedig, hát nagyjából minden. Kezdve attól, hogy a böngésző kilépett ha olyanja volt, rádiót semmilyen szinten nem lehetett rajta hallgatni, mert lefagyott/újraindult (nesze neked xpressmusic...), a memóriakártyánál az eladás előtt rendszeren bejátszotta hogy nem tudja olvasni, illetve a telefonnal készített képre!!! közölte hogy hibás fájl, ugyanez zeneszámoknál (egyik nap még hallgattam x számot, másnap már hibásnak jelezte), emelett tetűlassú volt, az akksija sem volt jó, volt hogy olyan forró volt már hogy égette az ember kezét a hátlap. Jah és nem vagyok az a telefon elejtős fajta...Rendszeresen nyomattam a hard resetet, hogy legalább valamennyire használható legyen, emellett számtalanszor vittem el Nokia szervízbe, lefagyva, hibákat prezentálva. Meg is ígérték, hogy kicserélik a főpanelt, telefont elvitték a központba, majd ők közölték, hogy ennek a telefonnak nincs semmi baja. Ezt a 7-8. alkalom után már mélységesen megúntam...

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Új hozzászólás Aktív témák