Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #13260800

    törölt tag

    válasz Rolly #15 üzenetére

    Ez már múlt idő. A Samsungon kivűl mindenki vergődik (a régi nagy gyártók közűl). Na ha még ott toporogna a Nokia is. Egyébként még lehet rákényszerülnek de csak jobban járnának egy olcsó saját fél okostelefon verzióval ami stbail, és appolható. Akkor legalább megkülömböztethetők lennének.

    [ Szerkesztve ]

  • Quasi_modo

    nagyúr

    válasz Rolly #59 üzenetére

    Hogy tudjon minél többet, még akkor is ha valamivel lassabb mint a WP. Hogy testre szabhassam, hogy ne bosszantson olyan apróbb hiányosságokkal mint pl. nem lehet minden funkcióhoz saját hangerő beállítást rendelni, stb. A problémáimat kifejtettem már egyéb topikokban, inkább nem ismételném magam.
    Tény, hogy a WP8 sok hiányosságot ki fog küszöbölni, de azt hiszem majd a 10-es verzió környékén jut el oda, hogy komolyan számoljak vele (már ha eljut odáig). A FB integráció és hasonlók nálam nem játszanak. A Skydrive-integráció sem.

    [ Szerkesztve ]

    valami

  • #13260800

    törölt tag

    válasz Rolly #72 üzenetére

    Hát ha most divatos akarok lenni akkor azt mondom, az Android ökoszisztéma meglehetősen nagyon jó és egyszerü. Kapcsolatok, dokumentumok, fényképek, stb... minden "szinkronizálva" (vagy ha akarom). Célszoftverek meg telepíthetők a kliensekre (pl Google Drive) de ha nem telepítek sincsen gond, neten akkor is mindent elérek. Almát nem ismerem nagyon, de ahogy nézem ismerőseimet akik almát használnak már ott is elég sokminden szinkronizálódik.

    Ez a 2 cég nagyon erős alternatíva már most is. A Google-nél ezeket olyan dolgok is segítik mint a gmail vagy a picasa ami otthoni user szinten meglehetősen elterjedt. Az ms kicsit bealudta ezt a részt nem nagyon erölködött azon, hogy a felhasználó dolgait össze szedje alánk tolta az oprendszert és használjad. Internet Explorert gyakorlatilag évekig nem fejlesztették, mi lett a vége elterjedt, hogy szar. Most már a home user meg se nézi mit tud az új explorer első dolga, hogy teszi fel a FF vagy a Chrome böngészőt. És ezeket a trendeket nagyon nehéz megfordítani.

    És akkor hozzák még ezt a nagyon nem szimpatikus dolgot, hogy Metro és csók. Minek kell ezt megkötni? Miért fáj nekik ha én személyre akarom szabni a telefonomat? Ha olyan kedvem van nulla ikonnal?

    Szóval nem értem hova akarják magukat pozicionálni. Megkötések, kötöttségek. Ááááá kösz MS nem kérjük. Aki kéri az inkább Almát vesz (mármint a kötöttségeket). Szerintem ezért fog bukni a WP8-is.

    "Az igazi nagyság mértéke az, hogy mekkora szabadságot adsz másoknak, nem pedig az, hogy menyire tudsz másokat arra kényszeríteni , amit te akarsz."
    Larry Wall

    "Software is like sex: it’s better when it’s free."
    Linus Torvalds

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák