Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feenyx

    aktív tag

    Sziasztok!
    Szeretnék egy e66ot venni és azt szeretném kérdezni hogy mennyire van jól összerakva a teló? Mármint a csúszkája esetleg lötyög vagy nyikorog a telefon? Mert egy n95öm van most és sajnos nem sikerült egy egy nem lötyögőset darabot kifognom A kamera nem fontos nekem csak ritkán fényképezek. Inkább zenét hallgatok és wifizek a telón. Szerintetek érdemes lenne leváltani rá? Jobb lenne vmi stabilabb, jobban összeszerelt teló Amúgy akksija mennyit bír?

  • Feenyx

    aktív tag

    válasz DM-Fan #3263 üzenetére

    Had reagáljak erre. Nem e66-om volt hanem 5800ám ami szintén vodafone-os volt, és még garanciális mert tavaly novemberben vettem. ( még mindig a családban van, tesóm használja, csak én időközben visszatértem az n95höz:) ) Na szóval mielőtt tesómnak odaadtam elvittem a nokia márkaboltba hogy ugyan tegyék már fel nekem a 40-es szoft-ot, mert nekem otthon nem tudja felfrissíteni magát vodássága miatt. Mondta a csaj hogy oké, és hogy vodafone-os szoftvert vagy gyárit szeretnék rá? Mondtam hogy gyárit, rá is rakták, csak hát a 31-es szoftot. Mondtam hogy miért nem a 40-et, erre mondták hogy ők nem is tudják még hogy megjelent:)(Akkor még nagyon friss volt pár napja jött csak ki). Ezután szépen hazavittem rádugtam a gépre, NSU indít, és felkínálta nekem a 40es szoftvert:) Szóval a lényeg hogy garanciában a nokia márkaboltnak kutya kötelessége felfrissíteni olyan szoftverre ami elérhető és fel szeretnéd rakatni, ha az gyári is, és a garancia sem vész el emiatt az 1000%.

    [ Szerkesztve ]

  • Feenyx

    aktív tag

    válasz DM-Fan #3274 üzenetére

    Én többször is rákérdeztem ott hogy ha rárakják a gyárit akkor nem fog elveszni a garancia? És mondták hogy nem, szóval nem hiszem hogy ezzel elveszne a garancia. Többen is csinálták ezt itt a fórumon is és ők is megerősítették hogy garivesztés nélkül megcsinálták nekik. Nem tudom de ott a boltban lehet másféleképpen csinálják az egészet, meg azért az hivatalos. Még régebben a motorola v3x-el is ez volt igaz az nem okosteló. Többször visszaküldtem mert mindig hibás volt és kicserélték rajta a vodás szoftvert gyárira, garancia ugyanúgy megmaradt. Szóval szerintem ez csak a boltos nem hozzáértése... Meg amennyi bolt annyiféle ember ugyebár...

Új hozzászólás Aktív témák