Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz Feenyx #2418 üzenetére

    Mindegyik csúsztathatós telónak van némi holtjátéka (1-2mm), különben túl merev lenne és egyszerűen eltörne kinyitáskor. Ettől eltekintve jól összerakott, nem lötyög (az enyém legalábbis és mástól se nagyon hallottam rá panaszt).
    A gyári zenelejátszó nem annyira jó de van sok nagyon jó lejátszóprogi hozzá.
    Akksi: Attól függ mennyit használod de a zenehallgatás meg a WiFi (jel erősségtől függően) eléggé kajálja az aksit (sztem ez a gyenge pontja a telónak).
    Érdemes-e váltani? Passz, nem volt N95-öm.

    #nincsbennetarcsi

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Feenyx #2418 üzenetére

    Nekem azért tetszik jobban az E-széria, mint az N, mert az N-szériás Nokiák mindig leginkább egy szappantartóra emlékeztettek. Az E66 viszont szerintem végletekig prémium termék benyomását kelti. A fém karima és fém hátlap gyönyörű, maga a telefon 11 mm vastag, jó súlya van, kézbe véve tekintélyt parancsoló, ízléses, szép modell.

    Hogy jól van-e összerakva? Abszolút! Igényes anyagfelhasználással, precízen. Az enyém (Made In Finland) abszolút nem lötyög se kinyitva, se becsukva, a gombok nem nyekeregnek. Ha megrázod sem csörög, még az oldalgombok is jól illesztettek (talán az exponáló gombot leszámítva, mert az kicsit kotyog).

    A kamera tényleg nem erőssége a telefonnak, de szerintem annyira nem tragikus, megfelelő fényviszonyok mellett szép képeket csinál, sötétben felejtős.

    A gyári zenelejátszóval nekem speciel semmi bajom, mindent tud, amit kell, de tény, hogy vannak ennél jobbak is. A WiFi szerintem teljesen jó, stabil, kellően érzékeny (a teljesítménye egyébként tökéletesen szabályozható, nagyon profi), stabilan tartja a kapcsolatot és rendkívül gyorsan megtalálja a rendelkezésre álló hálózatokat (konkrétan egy gombnyomásra).
    Az akksi nálam 2-2,5-3 napot bír használattól függően, éjjel-nappal bekapcsolt állapotban.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Feenyx #3273 üzenetére

    Szerintem esetedben nemes egyszerűséggel az történt, hogy azzal, hogy nem Vodafone-os firmware-t kapott a telefonod, hanem Nokia-félét, lazán átírták a product-code-odat és emiatt ajánlotta fel neked később már otthon is a 40-es szoftvert. A probléma ezzel csak az, hogy a product-code átírás azonnali garanciavesztéssel jár és már nem fogod tudni bizonyítani, hogy ezt a Nokia szerviz követte el, vagy Te otthon. A munkalapodon (ha van egyáltalán) is csak annyi látszik, hogy szoftverfrissítés, de az nemigen, hogy olyan szoftvert rakott rá (nem Vodafone-ost), amit nem lett volna szabad. Nekem tegnap a Nokia-s srác kerekperec megmondta, hogy ők is csak azt a szoftvert tehetik rá garanciavesztés nélkül, amit nekem is felajánl otthon az NSU. Ő is mondta, hogy meg KELL várni, amíg a Vodafone jóváhagyja a firmware-t. Minden egyéb esetben garanciavesztéssel jár a dolog.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák