Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bári

    tag

    Helló!

    Gondolkodom egy ilyen telefon vásárlásán, de lenne pár kérdésem. Kérnék pár személyes tapasztalatot a következő kérdésekben:
    - Több tesztben panaszkodnak, hogy a beépített zajszűrő túl buzgó és a beszélőt is szűri. Ez mennyire zavaró, mennyire gyakran jelentkező probléma?
    - A telefon mennyire bírja a gyűrődést? A kamera része nem védett és a viszonylag olcsó hátlap sem takarja, ez gondot jelent? Továbbá a Nokia fémfényű díszítései mennyire kopnak?
    - A telefon Navigációs és WLAN netes része mennyire jó? Mielőtt mindenki netbookot akarna velem vetetni, szólok, hogy külföldre utazom, ahol a telefont könnyebb nap mint nap magammal cipelni, mint egy netbook plusz telefon párost. Mennyire használható a telo e-mailek megnézésére és minimális navigációra?
    - Az Ovimaps térképeket ha előre letöltöm mennyire eszi a memóriát?
    - A fényképezőgép része a telefonnak azért szükség esetére jó nem (a tesztek nem igazán dícsérik)?

    A válaszokat előre is köszönöm!

  • Bári

    tag

    válasz old rocker #8350 üzenetére

    Ez az e-mail klienses probléma akkor minden Nokia telefonnál jelentkezik, vagy csak az E52 sajátja? (mármint külön szolgáltást kell hozzá rendelni, olvastam a régebbi bejegyzéseket) A kijelző egyébként mennyire karcolódik az idő folyamán? Az én 6131-em fő kijelzője ugye védett, de a külsőn azért meglátszik már a 4 év. Valamint ugye itt nincsenek krómnak tűnő festett alkatrészek? A 6131-emről az kopott le legelőször és így már elég érdekesen néz ki. Egyébként visszaolvasgatva kezd tetszeni a telefon, bár szemezek az 5800-al is (mostanság egy árban vannak) és azért az érintőkijelző nagyon jól néz ki.

  • Bári

    tag

    válasz old rocker #8380 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek az alapos válaszokat.

    Nos igazán nekem a WiFi valamint a legalább térkép szintű navigáció azok amik fontosak plusz szolgáltatásként. (Ez alatt azt értem, hogy nem kell bele feltétlen GPS vevő, de legyen a készülékhez elérhető az OVIMaps) Ezeken túl kevés zenehallgatás, és utána a hagyományos SMS és telefonhívás azok amik a fő tevékenységei lesznek. Megmondom őszintén, hogyha nem repedt volna be a 6131 kijelzője és nem törnének lehelé a műanyag alkatrészek akkor nem is igazán cserélném le, mert nagyon jó kis készülék.
    Mivel mindkét telefonról azért elég pozitív véleményeket kaptam, majd a saját benyomás dönt. A Pesten található Nokia márkaboltokban be is lehet kapcsoltatni a telefont, vagy ebben ne reménykedjek? Illetve ki is lehet próbálni?
    Az e-mail kliens annyira nem hátrány a számomra, még egy "ideig" megvagyok nélküle, bár tényleg elég idegesítő problémának néz ki.

Új hozzászólás Aktív témák