Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerike88

    csendes tag

    válasz redbiro #1330 üzenetére

    sziasztok! Brando fólia? Ááá, butaság. 150 kemény forint bármelyik papírboltban egy A/4es méretü öntapadós fólia. Vastag,sokáig tart,nehezen karcolódik. Recept: kiméricskéled vonalzóval a méretét,amekkorát szeretnél,tapétavágóval a hátulján erősen kivágod,óvatosan lehúzod,a tapadós oldalát magad felé fordítod,egy fújásnyi parfüm,egyszer megrázod a kezedben lévő fóliát, mehet is a kijelzőre,majd a végén egy kis darad papírzsepivel áttörlöd. Nagyon jól bírja,nem levegős,szép! Most más! Már 5hetes az e52-m. 1szer fagyott le,magától újraindult,azóta királyul megy. Zavart a flötyizés az alján. 50 ft-os hiba volt, csak egy pötty pillanatragasztó és már stabil is :D Mielőtt megvettem,sok nokián agyaltam. De nem bántam meg. Akksi 6310 beli, kezelhetőség mondjuk 6300, összeszerelés...páratlan. Ezzel a telefonnal bárhol meg lehet jelenni,és bátran merném ajánlani az ex 6310i tulajoknak is. Aki még most is ahhoz ragaszkodik,azoknak a nagyrésze 50es éveikben járó vállalkozók,akiknek egész nap a fülükön van a telefonjuk. És maximum 1-2 sms-t vagy névjegyet küldenek vele naponta és ragaszkodnak a "nagy" kijelző nyújtotta élményhez, mert ilyen idős korban már a szem sem a régi. Ez a telefon pedig minden célra megfelel és biztos vagyok benne,hogy mindenki igényeit tökéletesen kielégíti. Az ájfón már a múlté :D :DD

Új hozzászólás Aktív témák