Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csab2

    veterán

    válasz zzola #13145 üzenetére

    Nem kötözködni akarok, de az nem lehet, hogy a főpanelcsere az egyenlő a készülékcserével? Ugyanis a főpanel az szerintem olyan mint a pc-nél az alaplap. Vagyis szinte azon van minden. Pontosabban arra van a többi alkatrész is ráforrasztva szerintem. Ha meg azt cserélik akor az egész telefont is csrélik. Nem tűnik logikusnak, hogy az új föpanelt a régi készülékházba beletegyék. Egyszerűbb adni egy teljesen új telót. Szóval nem lehet, hogy ez a főpanelcsere szakzsargon és valójában egyenlő a telefoncserével?

    Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

  • cimbi186

    aktív tag

    válasz zzola #13145 üzenetére

    Csa!

    Ne aggódj,én be is írtam a panaszkönyvbe,csak velünk lehet ezt megcsinálni(gyarmasotított magyarokkal :((( )
    Azóta,ha a Finn szó felmerül valahol egyből hányingerem támad :W
    (most gondoljunk bele:kicserélem a motort a kocsimban és újként árulom az autópiacon :Y ................még talán jól el is vernének :DD )

    És egy kis adalék azoknak akiknek lötyög-felhajlik az előlap.
    A hivatalos Nokia álláspont szerint két kisdarab ragasztószalagot kell a fülek alá tenni és már kész is ,hahahahaha......és ez nem vicc,nekem valóban így javították meg a bercsényi utcai szervízeben és az infó is onnan van,le is mentem hídba :W ..............viszont azóta tényleg nem lötyög.
    Úgyhogy,ha még valakinek lötyögne,ne vigye szervízbe,csinálja meg maga otthon csomó időt és pénzt spórol és teljesen gyári lesz.

    Nekem ez az első Nokia telefononom 1991 óta de,hogy az utólsó is az tuti :K

Új hozzászólás Aktív témák