Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Polarstar #35 üzenetére

    Ne már pont tőled. Erről a pár ocsmány semmitmondó képről te képes vagy leszürni bármit is? Ezek azért lettek betéve, hogy legyen lehetőség már megint fikázni a Symbiant. És persze, mint láthattad ugrottak is páran. A Belle az Anna után nagy változást hozott felületesen és szerintem belsőleg egyaránt az eddigi tapasztalatom szerint nekem. Én eddig az elsőt kivéve csak Symbian telót használtam életemben. Nincs is kedvem kitanulni másikat. Az N97 után, /ami csak kezdetben tetszett/, jó volt látni, hogy ha kell az a symbi képes megújulni. Azok akik rajta dolgoznak nincsennek könnyű helyzetben. Van egy szűk réteg akik még hisznek benne, mert vmi titokzatos módon nekik ez tetszik, kell. Ezt nem muszáj megértenie mindenkinek. Jöhetne a kamerán kívül bármi új egetverő újítás a symbit csak alázás érné, mert nála már nincs 2. esély. Egyszerűen megutálták és kész. Megy a szapulás a majd kitudja mikor is frissítés miatt, amiről még senki sem tud semmit, sem külsőleg sem belsőleg. Még az aláírásomban lévő Bellés telót sem ismeri senki sem, milyen vajon használat közben, de azért már köpködünk is a jövőbeli tervekre. Légy egy kicsit türelmesebb. Ha vki ideges az én vagyok, mert még mindig nem jött meg. :)

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák