Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Gergő_ #221 üzenetére

    hát én nem sokkal tudok szolgálni, de amim van azt leírom

    készenléti idő: hétfő reggel leveszem töltőről, és kb kedd estig elvan magával. elég sokat telefonálok, bt füles van folyamat rajta.

    hívásminőség: trémobil 3g tökéletes nekem, mások se panaszkodtak. plusz a telefonra felmásolt legperverzebb nevű kontaktjaimat is felismeri és máris hívja ha hangvezérlésre váltok, néha azon gondolkozok hogy gondolatolvasó...

    bug: nem szoktam hegeszteni, a legfrisebbel szoftal kaptam, egyedül az zavar hogy a külső kártyára tárolom az sms-eket, ha rádugom usb-vel a gépre akkor kirántja alóla, de utána bezzeg nem állítja vissza... azaz menti a teló belső memóriájába.

    egyéb vélemény: céges, ingyen volt, nem vártam tőle sokat, műanyag nagyon, könnyű rettenetesenm karcolódik a háta, nekem annyira nem jött be, bár ez életem első nokiája és a külsőségeknél sokkal jobban zavar a számomra teljesen szokatlan kezelőfelület, de szokható

    gps: offline nekem elég jól megy, ovi-ban afrika legelmaradottabb országa is megvan, ingyé tölthető, ha csak a sima gps-t használod akkor is elég gyorsan talál műholdat, agps-el ez másodpercek kérdése csak, de nekem nincs rajta mobilnet, plusz jobban is húzza az aksit, így én natúrban tolom gps-el (össz térkép kb 8 giga de a környező országok+ ahova cégesen szoktam menni kb 3-400 megában tokkal vonóval megvannak.) szerintem nincsenek turistautak feljelölve rajta, de van benne olyan opció hogy megmutatja hol vagy a térképen, legalább az irányt elég jól be lehet lőni, és az is több mint a semmi.:)

Új hozzászólás Aktív témák