Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micuir_M

    tag

    Én ezt a telefont már tavasz óta használom, "hivatásszerűen". Ez azt jelenti, hogy minden munkanap 2-3 címre el kell találnom vele és ezen érnek el a mailjaim is.

    Nekem még sosem fagyott le és teljesen jól működik. Apróbb hibák voltak csak:

    1. A kijelzőjéhez néha kulcs vagy toll kell, mert az ujjamra nem reagál.
    2. A navi néha csinál hülyeségeket, de ez nem a telefon, hanem a térkép hibája. Ki kell ismerni, mit is akar mondani (pl. amikor kanyarodik az út, de közben felsőbbrendű út marad, akkor nem mondja, hogy kanyarodjak balra/jobbra, feltételezi, hogy figyelem a táblákat - de van, amikor pont az ellenkezőjét csinálja: amikor nem kellene bemondania, hogy kanyarodjak, akkor bemondja és ha akkor van ott másik kanyarodási lehetőség, az gáz); valamint a "tartson balra" és a "kanyarodjon balra" között van különbség. Tehát kell a navihoz józan ész.
    3. A navi teljesen logikátlanul menti el az előzményeket, pl. a tegnapi sehol sem volt, de kéthetes előzmény volt.
    4. A navi lehúzott ablaknál (nyáron) néha túl halk és a fényereje is éppen elegendő - nagyon nézni kell. Ez akkor gáz, ha 35 fok van és tűz a nap, mint idén nyáron sokszor.
    5. A memória eltűnése nálam is jelentkezett, de ez, a fenti program megoldotta.
    6. Az akksi kevés, pár óra navigáció lemeríti, autóstöltő nélkül a telefon félkarú óriás :-)

    Most volt egy érdekes húzásom: van egy E72-m is, ott a memóriakártyán letöröltem a "private" mappa tartalmait, mert úgy gondoltam, tele van átmeneti fájlokkal. Így is lett, felszabadult egy csomó hely és nem változott semmi.

    Ezen is megcsináltam - erre eltűntek a telepített programok. De a memóriakártyán ott voltak, viszont a telefon nem látta őket. S amikor újra akartam telepíteni pl. az Ovi Store-ból, akkor nem tudtam, mert a telefon/Ovi úgy látta, hogy rajta vannak és nem engedte. A megoldás végül az lett, hogy a NetQin-nel letöröltem a már nem létező programokat (annak az alkalmazáskezelője látta) és akkor már nem volt akadálya az újratelepítésnek.

    Kérdésem: tudja valaki, hogy kellene megadni a Tescomobile internet beállításokat? Az ügyfélszolg. töketlen, a honlapjukon leírtakat megcsináltam és nem megy... A telefon amúgy gyárilag kártyafüggetlen.

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

Új hozzászólás Aktív témák