Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • molnarkrav

    csendes tag

    Már miért lenne vicc az ára? Ha valaki belinkel nekem egy ilyen konfigurációval rendelkező gépet olcsóbban, tegye, bár szerintem nem fog találni.
    Azért az általános dolgok mellé, még beletenni egy 16cellás aksit -12 óra üzemidő a szokásos 3 helyett-, gpst, modemet egy 2cm vastagságú acél házba.....azért ilyet nem fogtok találni. És persze a márkát is meg kell fizetni.
    Az, hogy magyarországon a nettó átlagfizetés a gép árának felénél 10%-al kevesebb, vagyis kb. 90e Ft körül van, arról már had ne a Nokia tegyen, valószínűleg a jóléti államokban nem lesz gond kifizetni ezt az összeget, főleg, hogy ott két év aláírása esetén a szolgáltató kedvezményt is ad, nem úgy, mint nálunk.
    Egyébként, ha valakinek nagyon kell egy ilyen gép, akkor azt tudom neki javasolni, hogy minden nap tegyen egy boritékba 500Ft-ot, amit cigire költene, költsön kevesebbet bulira 5000 Ft-al havonta, amit úgyszintén eltesz, ez havi 20e Ft, vagyis 10 hónap múlva, mire a gép bejön az országba, normálisan le lesz tesztelve, vagyis tudni lehet, hogy jó vétel-e, bemegy szépen a boltba és egyben minden gond nélkül kifizeti a gépet, és közben le is szokott a dohányzásról. Ugye, hogy nem is olyan drága ez a gép?

Új hozzászólás Aktív témák