Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attish_v8

    csendes tag

    válasz volandy #161 üzenetére

    Flip: kinek mi. Én élvezem így a hívásmegszakítást, szerintem jó így. De valóban ezt be lehetett régebbi flipes készülékek esetében, hogy aktív flip legyen vagy sem. Ez jelenleg aktív. Engem inkább az zavar, hogy nem lép ki a főképernyőre, ha visszacsukom. Persze jó is lehet, ha feloldáskor ugyanott folytatja, de engem inkább zavar, hogy egy előző üzenetben vagy keresésben áll benne, mikor legközelebb kinyitom.
    Internet működik, eddig csak 4G-n voltam vele, van egy böngésző és abban lehet kotorászni. De nagyon szenvedős az is. Pont mint 10 éve :)
    HotSpotot nem próbáltam, de azt hiszem más írta korábban, hogy tesztelte és jó. Emailt szintén nem használok rajta, nem akarom szivatni magam feleslegesen. :)
    Hja, üzemidőt nem írtam! Nekem három nap alatt merült 35%-ra, ez az első töltés után, tehát nyilván ilyenkor többet abajgatja az ember. Normál használat mellett, kevés internethasználattal szerinem 3-4 nap lehet a töltési ciklus max.
    Ó, és még egy dolog eszembe jutott, ez viszont fontos! A Gmail címtár szinkronizáció nagyon úgy tűnik, hogy nem szinkronizáció csak egy kontakt letöltési lehetőség. A napokban felvettem online (nem a telefonon keresztül) egy új kapcsolatot a címtáramba és nem nagyon akart megjelenni a telefonban. Igaz, nem vártam vele órákat, de szerintem ezt rögtön szinkronizálni kéne. Úgyhogy újra leszippantottam a teljes címtárat, aminek az lett az eredménye, hogy az összes kontaktom megduplázódott! :( Persze az új kapcsolat is megjelent. Szóval ki kellett töröljem az egész telefonkönyvet a telóból és újra leszippantani a teljes címtárat. Na ez nem fasza, szóval ezt jó lenne, ha megoldanák rendesen!

Új hozzászólás Aktív témák