Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilagyiv

    senior tag

    válasz Lirion #38 üzenetére

    Most megmagyaráztad nekem, hogy a majom nem ceruza. Értem én, hogy az is reklám, ha a járda széléről megnézem az előttem elhaladó autó márkáját, de közel nem ugyanaz, mint mikor belevágják a pofámba - ha kérem, ha nem.
    Ha már off, legyen kövér!
    Nézzük tételesen:
    - TV reklámot nem látok, mert távol tartom magam a TV-től (a műsoroktól)
    - moziba igen ritkán jutok el, az ott vetített reklámok amúgy sem kínálnak erős tartalmakat, de filmek trailereit megnézem, HA kedvem tartja
    - ingyenes magazinokat (aka: hirdetőújságokat) el szoktam olvasni HA kedvem tartja
    - rádiót nem hallgatok - nem találod ki miért, de igen, a reklámok és a bugyuta műsorok miatt. Helyesbítek: olyan rádiót nem hallgatok, amiben reklám és műsor van, ugyanis engem csak a zene érdekel
    - nyaralni sem reklámok útján jutottam el, hanem alapos mérlegelés és kutatás után
    - a hipermarcikban hiába rakják szemmagasságba az Arielt én akkor is olyan mosószert veszek, ami az igényeimnek és a pénztárcámnak megfelel

    Egy dologban igazad lehet: a szakmai hírek is reklám-hátszéllel érkeznek, csak azok mégis teljesebbek, mint egy plakát, vagy egy szpot - és sokkal hasznosabbak is (köszönjük PH!) ;)

    Maradok tisztelettel:
    Che

Új hozzászólás Aktív témák