Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BobTail

    őstag

    válasz Quasi_modo #960 üzenetére

    Remélem is. Közben felvettem egy másik Nokiás emberrel a kapcsolatot, ő egyből válaszolt (igaz, csak azt kérte, hogy e-mailben csatoljam a képeket, ne linkeket küldjek), és csináltam neki egy tesztvideót is: [link]

    Ez már magától biztos nem fog megjavulni, de valami biztatót mondhatnának a Nokiás emberkék is :(

  • MR007RM

    addikt

    válasz Quasi_modo #960 üzenetére

    "Most akkor nálad is fotózási gond van?
    Gyári programmal sem megy ?"

    Dehogy semmi gond, csak segíteni akartam azzal elmondva, hogy hasonló látvány már engem is fogadott, igaz csak rövid időre. Hátha "vmki okos" ezt olvasva vmi támpontot tud adni a probléma megoldására. Próbáltam segíteni a magam módján.

    Egyébként nyomkodtam a vásárlás óta rendesen a telóm és merítettem szépen le rengetegszer. Szal strapabíró. És telepítettem rá elég sok progit. Nagyon tetszik, mert nem lassúl be, nem érzem hogy lassabb volna, mint újonnan volt. És basz ha rosszat olvasok róla, mert ilyenem van. Ennyi.
    Az opera böngésző sokkal jobb ezzel mint az N8-cal, a 4-col minden szempontból jobb pl sms-t írni, mert nagyobb az ujjaimnak vagyis gyorsabb nekem. A youtube-ról gyorsan tudok letölteni egy élmény. Szerintem szubjektív jó a telóhoz adott füles minősége igaz a léptető funkció a zeneszámoknál mintha hiányozna. Én most egy elégedett ember vagyok.

    A mynokiablog-on olvastam hogy a Nokia elszámította magát a teló forgalmazásával, érdeklődése kapcsán. A gyártási kapacítás probléma ezért volt a kezdetektől fogva. Egy nagy szart. Szándékos volt. Ha nálunk csak a magas ára miatt várnak, addig máshol a hiány miatt inkább. És talán azért magas az ára is. A Nokia vezetése ezt is elcseszte szépen.

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák