Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Polarstar #968 üzenetére

    Mennyit kértek a telókért?

    A telóm egyébként jó, de egy kicsit értem BobTail miről beszél. Egy példát tudok felhozni.
    Szóval nálam mondjuk CameraPro beállít felhős téma /szeretem mert belevisz egy kis színt pl zöldet/felül ImageControls benne Exposure comp. alapból -2.00 lenne ennél a témánál. Namost az nálam nagyon sötét fotókat eredményez a napsütésben és visszaszoktam állítani 0-ra. Ha kint erős a napfény és a visszaállítás vagy elállítás,(vagy ugye megjegyzi az utolsó használatot) a sötétben csinálom és úgy emelem a napfénybe akkor szinte beragad a dolog egy nagy fehérségben, de sötétre visszamászva rendben. Volt párszor, ilyenkor a menüben visszaállít gyári kitisztul és normális képnél felnyom elállít. Na úgy már jó. A hirtelen beállítástól eltérő belepiszkálást érzékenyen vette a szenzor szerintem. BobTail-nál valszeg meghibásodott vmi, kiakadt, megsértődött.....passz. :) Mondjuk nálam valszeg utálom kimondani user error, de mindig tudok mit tanulni. :D

    (#979) Quasi_modo: Szerencsére nem. Eddig párszor használtam, külföldre is és elment rendesen.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák