Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Kasya #485 üzenetére

    Lehet, de most egy kicsit más a helyzet. Ebben a telóban csak a kamera a lényeg a Nokia számára, pont ezért nem szórja jobban kifele, mint ahogy tenné azt más és tenné olcsóbban a jelenlegi szorult helyzetében. A rendszert feledné és építené le az egészet olyan gyorsan ahogy csak lehet. De jelenleg még kell is meg nem is, addig míg meg nem oldódik a WP-be való integrálás szerintem. Amint van, lesz egy ilyen kamera modullal felszerelt WP8-as onnantól le fogja végleg állítani a Symbian "népszerűsítését", mert a kamera figyelme a köztudatban való szereplésének fenntartása a fontos csak. Egy reklám mindössze. Az pedig, hogy napról-napra többen lépnek be a Nokia Store áruházába a megvett teló miatt és élnek vele nem igazán jó az ellentétes ökoszisztéma miatt. Így jelenleg szerintem egyensúlyoz az életben maradás, a szükséges rossz és a népszerűsítés, terjesztés között.

    Talán sokan vennének ilyen kamerát. A WP8 és a kamera jól erősítheti egymást és egy kitörést jelenthet megszólítva azokat és döntésre bírni kik ebből csak az egyiket szeretik, de vacilálnak. Együtt már nagyon erős csalogató lesz!

    Az is lehet nem olyan lassú a gyártási termelés csak nagyobb részt megy begyüjtésre a jövőnek spajzolás a WP-hoz az igények gyors kielégítése céljából. A Nokia már nem független azt teszi amit mondanak.

    De tévedjek és jusson el a T-mobile -hoz. Aszem meglepődnék, de tény én Symbian párti örülnék neki. Kár hogy az eddigiekből nem ezt szürtem le. Főleg oda megy ahol igény van rá, kérik még a magas ára miatt is. Rendeld meg a netről stb...Viszi ahová csak kell, de nem igyekszik tulságosan népszerűsíteni. Vajon a kamera benne mibe kerülhet, ami csalókán felmerülhet sokakban a vele lőtt képek után? Minek vegyek sok százezres, milliós értékű fényképezőt, ha ez alulról mint egy jó hamisítvány kérdéseket vet fel összehasonlításoknál. És az árát nézve egy nem profi fotóst megkörnyékezhet. Például engem. :) Eshet az ára, de túl sokat nem hiszem, a WP8- nak nem volna jó reklám ha esne, mivel ott rendesen akarnak majd kérni érte, figyelemfelkeltés miatt is, világszenzáció kapcsán stb.... Ha vmi drága az érdekes, vonzó a mai világban és mindig van rá vásárló réteg és magas profit alacsony példányszám mellet is. Lehet nem nálunk.

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák