Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Mr K #496 üzenetére

    Na, vannak itt gondok.
    2/16-os Moto G nekem ugyanúgy nem tetszik, de most nem vagyok nyakig a mobilpiacban úgy 3 éve már... Nem érdekel, rossz az irány, úgyse veszek semmit és nem érek rá javítani, meg nem hiányzik az ideg se már.

    Moto G fullHD kijelzős. Benchmarkok általában onscreen mérik a 3D-t. Ha kisebb felbontáson kell renderelnie ugyanannak a SoC-nak, akkor magasabb pontszám lesz. Logikus, nem?

    Cikkből ne csak azt olvasd, ami neked tetszik.

    Alcíme a cikknek:
    "This low-cost Nokia demands patience"

    "Performance is slow, but it runs everything"

    "Under the hood the Nokia 5 comes with a Snapdragon 430 chipset and 2GB of RAM, pretty much the expected setup at this price point. In terms of the performance this delivers… well, you’ll need to be patient."

    "Load times are noticeable"

    Magyarul lassú. Bármit megcsinál, de gondolkozik, teker, várat.
    "Can run any app or game, but you’ll have to be patient with load times"

    Mivel appokból kidobálással nem fenyegettek sehol, ezért feltételezem beledobtak valami lowcost eMMC-t. Ami gáz.

    Ha az alap nagyon alap alapfeladatokra nem lenne elég, az meg mocskosul gáz lenne, arra még az én MT6572-es telóm is elég. Az árát valóban nem sokallja a HW-hoz képest, inkább én hasonlítom bestbuy Chinafonhoz, és tekintve, hogy a legnagyobb összeg, amit valaha 1db telefonra kiszórtam, az 35k HUF volt, nem tudom adaptálni az agyam ahhoz, hogy 10-20k ide vagy oda az semmi.
    Legjobb érzés 70k+-os telefont javítani, mikor neked egy nyúlketrecből kukázott i9000-re futja.

    Az meg rég rossz, ha nem tudja helyén kezelni egy tesztíró a dolgokat, és Bentley-hez hasonlítja a Golfot. Ne ebből indulj ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák