Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kp78

    addikt

    válasz Otisz #2271 üzenetére

    Sógorom a vodánál vette, de egyelőre rám bízta, hogy állítgassak be rajta mindent, így van szerencsém kipróbálni, és eldönteni, hogy kell-e egy ilyen nekem is a P1 helyett. :DDD

    Sajnos szintén hangszóró gondja van, ami az első hívásnál jelentkezett is (sajnos csak itthon próbáltuk ki, ráadásul majd egy nappal késöbb :W ), de mivel az üzletben nem volt több, szerintem nem fogom tudni cseréltetni, hiába vagyunk benne a 3 napban, marad a szervíz.
    Amúgy viszont nagyon tetszik a telefon, de mindig keresem a P1 oldalán lévő kis görgetőt.
    Furcsa, hogy mindent tapicskolva kell végezni, de szerencsére elég jó hatásfokkal el lehet találni amit nyomni szeretne az ember, ritka a félrenyomás.
    - A szoftver verziója V10.0.010, és neten keresztüli frissítésre is azt mondja, hogy nincs frissebb, pedig korábban mintha olvastam volna, hogy vki vodásat is frissített a telón keresztül.
    - Zenelejátszóban csak én nem találtam hangszínszabályzót, vagy tényleg nincs?
    - A gps külön nem lehet/kell bekapcsolni, elég csak elindítani a "Térképek" menüt? Próbáltam voda neten keresztül is, meg úgy is, hogy lelőttem a netet, elég jó, de azért egy Garmin kell majd rá.
    Holnap még nálam lesz, így biztos lesz még néhány kérdésem, melyekre előre is köszönök minden választ :R

Új hozzászólás Aktív témák