Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Zs

    aktív tag

    Helo mindenkinek!
    Ilyen telefont szeretnék én is magamnak (nokia 5610) de előbb megérdeklődném,hogy nálatok bevált-e.(mert van 1 sony-m,amit nem 5 Ft-ért vettem,és 2 év alatt bedöglött.)
    Kutakodtam is pár mobilszolgáltatónál,de egyiknél sem találtam meg ezt a készüléket.(vagy csak nem láttam)
    A telefont honnan lehet beszerezni,és ha be lehet,mennyibe fájna?
    Meg azon is filóztam,hogy a csúszka elég gubancos ügy,és elromlik...Ezért nem ajánlották.
    De nekem tetszik,mert elég nagy kijelzője van, 3.2 megapix-es kamera...
    Kinéztem más telefonokat is, nokia 6500 slide erről esetleg valami infó?
    Előre köszi :)
    :R

  • F_Zs

    aktív tag

    válasz grunge #714 üzenetére

    Hát igen,én is ettől paráztok,h elromlik.Szerinted újan,vagy használtan érdemesebb venni?
    És van olyan problémája,hogy nem érintkezik?(a sony telefonom,amiről az előző hsz.-ben beszéltem, annyi baja van,hogy nem érintkezik rendesen,mert egy helyre kell bedugni a töltőt,fülhallgatót és USB csatlakozót,gondolom kikophatott,mert elég sokat csesztettem,de itt ennél mindennek külön csatlakozója van,nem?Nincs kedvem úgy járni mint a mostani telefonomnál.Jó kis okos teló,azt bekrepál nekem itt.Meg még gondolkodtam érintőképernyős telefonon is,azok vannak divatba,és viszonylag elég okosak is...Csak az a bajom,hogy érintőképernyős.Sokan mondják,hogy könnyen romlik...És nem megbízható,volt is rá példa saját bőrömön tapasztaltam.Megkértek,hogy fényképezzem le a telefon tulaját,és le akartam fényképezni,és a kép jobb oldala a bal oldalon volt.MIntha rossz helyre rakták volna a puzzlet.
    Még annyi,hogy rokonomnak nokiája van,igaz,nem ez a fajta,és neki nem enged fényképezni,ez mitől van? Attól lehetséges,hogy sokáig nincs használva,és elavul?(3 éves teló, és jó,ha 2-2,5 éve volt használva a camerája)

    [ Szerkesztve ]

  • F_Zs

    aktív tag

    válasz grunge #716 üzenetére

    Ez nagy megkönnyebbülés.
    Hát az érintőképernyősek sem jönnének be nekem,mert hallottam,h cserélni kell sűrűn...
    Mondjuk van ismerősöm,aki vett hozzá egy telefontartót,h ne érintkezzen magától,meg ilyenek,de azért maradok a gombnyomkodásoknál,és asszem az 5610-es nokiánál :)
    Ami azt illeti,én vigyázok a dolgaimra (többnyire),de előfordul egyéb kisebb baleset,mikor egy kicsit ütközik a padlóval a telefon. :(
    Hát,az a másik telefon,a rokonomé...húú.hát biztos van szabad memoja,mert 2 kép van össz-vissz rajta,meg 1 vidi,ami alig pár másodperces...Szerintem elavulhatott,mert elég rég használták,mert mikor meg akarom nyitni a fényképezőt,akkor azt írja ki h nem érhető el,de ez most nem lényegbetörő,mert ő ritkán használná...De azért biztos,ami biztos..

  • F_Zs

    aktív tag

    válasz madstunt #717 üzenetére

    Először ugyanezt a telefont néztem ki én is,aztán jött a rossz hír,hiába okos,drága,de nem jó,panaszokat hallottam,rossz irányból.Az alig 1 éves telefon közel 3 szervizelésen esett át.Akkor inkább már az 5610-et választanám,habár csábító ajánlatok vannak a slide-ban is,de ha nem akarsz szervizbe járni,jobban ajánlom az 5610-est.
    De lehetséges,hogy pont az az illető kifogta a gyárihibás telefont,és azért volt gond...Ki tudja(?!)Tehát,azt hiszem utána kell nézni ha érdekel a teló.

Új hozzászólás Aktív témák