Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Számomra nem világos miben nyújt többet mint mondjuk a már 3 (vagy 4 az már?!) éves sony ericsson k750. Rendben a kijelzője okés, ez egy nagy előrelépés. Ez megfogott benne. De egy középkategóriától már elvárnék egy olyan kamerát ami a k750-ben van, ami jegyzetek makró módban történő lekapására is tökéletes. 3 éve a középkategóriában elfért, mostmár nem? Jack dugó, én nem vagyok elájulva, a sonynál a headset két részre osztható és ugyanúgy használtható a saját bármilyen füles, gondolom a többi gyártónál is megoldható. Zenében minőségileg kb egy szinten lehetnek a zenemobilok, hangszínszabályozó is olyan mint k750-ben, csak nincs megabass. A k750be is belemegy a 4 gigás kártya. Ezek a kritikák a mai sony-ericsson telefonokra is vonatkoznak, én 60-70k-ért (gondolom a körül lesz) elvárnék egy olyan telefont ami iaudio szintű mp3 lejátszási képességekkel bír és megy neki mondjuk a divx, illetve k750 szintű kamera van benne. (maga az optika vagy mi szerintem nem is rossz a telefonban, csak autófókusz nélkül ez van...) illetve ilyen de nagyobb méretű kijelzője van hogy a klippet/south parkot meg lehessen nézni rajta.

  • Peat;)

    veterán

    válasz (Kolombusz) #47 üzenetére

    Valóban, csak 2,5 éve van piacon. Az árban nekem meg az rémlik hogy w800 volt a felsőkategória, de ebben teljesen igazat adok, valszeg magas áron nyitott 100 körül a k750, csak már jó ideje(minimum 1,5 év) a középkategóriának megfelelő árban van. Számomra akkor is ordítóan nagy feltűnést kelt ahogy megállt a mai mobiltelefonpiac a középkategóriában és szinte ugyanazokkal a ketyerékkel nyúlja le a vásárlókat a mobilpiac és csak a felsőben van lassú fejlődés. Lassan 2 éve használtan vettem a d750-est, ha ugyanannyit (45k) költenék most telefonra nem tudnék olyat venni ami egyértelműen jobb lenne ez azért gáz. De lehet csak én nézek rossz gsm oldalakat meg én látom így :) meizu telefonja pl bejön nagyon, remélem ide is elér majd.

Új hozzászólás Aktív témák