Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robcsi1979

    csendes tag

    Sziasztok!

    sok tesztet végig olvasva én is tulaja lettem egy 5310 nek, kék színben. 05.81 es soft van rajta 2008/02/06.
    A gondom a következő a készülékkel:

    Vásároltam hozzá egy motorola S9 bluetooth sztereo fülest, de ha berakom a telóm a nacim első zsebébe már megszakad a BT kapcsolat. Azaz a füles nem jelez hogy no connection, csak a zene áll meg. Az első s9 fülest vissza vittem mert azt hittem hogy az a xar, kicseréltem, az újnál is ugyan az a jelenség. Kipróbáltam egy motorola V3xx el a fülest, lazán működik első zsebből+tőlem 5m re is csak a xar 5310 akadozik, hogy miért nem igazán értem. Madzagos fülessel gond nélkül müxik. A másik hogy 11 megás mp3-t akasztja BT fülessel AAC formátumban is. Kérdés hogy esetleg egy firmware frissítés megoldás lenne e a probléma kijavítására vagy ennek a telónak a bluetoothja tényleg ennyire xar?Melyik a legújabb firm amit fel lehet rá tolni úgy hogy ne kelljen product code-ot átírni?media marktban vettem Magyarországon függetlenül. nokia.hu-n semmit sem találtam, ott csak az 5300-t hozza....

    A másik probléma hogy csinál olyat hogy lefagy zenehallgatás közben - mp3 -, fehér kijelző majd kikapcsol. Ilyenkor bekapcsolni nagyon nem akar csak ha leveszem az aksit és visszarakom.

    Valakinek hasonló tapasztalata?Használ valaki BT sztereo fülest hozzá?esetleg S9et?
    A válaszokat előre is köszönöm!!

Új hozzászólás Aktív témák