Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valentino K.

    senior tag

    Így első ránézésre én is azt mondanám, hogy fcuk u Nokia, de ha jobban belegondolok nem feltétlenül rossz lépés ez. Annak ellenére, hogy manapság már nagyon sokan használnak mobilnetet, gps-t...stb, sztem még mindig sok olyan ember van, akinek ezekre nincs szüksége. Pl egy kisebb gyereknek, vagy egy átlagembernek, aki azért próbál haladni a korral(táccs szkrínes teló), de a telefonáláson, sms-en, naptár és egyéb alap funkciókon kívül nem használ semmi mást.

    Gondolom, hogy raktáron maradt sok alapanyag. Kivették a 3gt, GPS-t és összeraktak egy már-már low kategóriás készüléket, ami szerintem szolgáltatóknál, szegényebb országokban, fiatalabb felhasználóknál akár sikeres is lehet.
    Szerintem sok plusz költségbe nem került a gyártási folyamat(tételezzük fel, hogy raktáron volt minden "hozzávaló"), s kitudja, lehet vinni fogják. A kérdés az árazás, a 39.000Ft nagyon sok érte, viszont ha Prepaid konstrukcióban 20-25 rugóért adnák, akkor tuti siker lenne. A többet, kevesebbért elv szerintem bejöhetne a Nokiának :K

    Vegyük észre azt, hogy a mobilaréna fórumain a hozzászólók 95%-a telefonbuzi, tehát nyilvánvaló, hogy mindenki magából indul ki, és lehúzza ezt a telót :B

    Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

Új hozzászólás Aktív témák