Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ny.david

    csendes tag

    válasz Mamuska #4 üzenetére

    Nem kedvelem túlságosan a nokiát(utálom).Az hogy nem rossz,nem támogatom mert szerintem rossz és tele van szoftverhibákkal.Erre itt van 1-2 példa is:pár hete egyik ismerősöm vette egy 5130 xpmusic-ot és amikor nézegettem a kamerát arra a dologra lettem figyelmes,hogy ha kb. 1-2 percig csak nézelődök vele kiírja,hogy a kamera készenlétben van és vagy arra nyomok hogy mégse,akkor kilép a kamerából,és ha újra belépek megint a már fentebb leírtakat írja ki.Ha pedig a folytatra megyek,akkor nem csinál semmit így kénytelen vagyok a mégse lehetőségre kattintani.Ezt a problémát csak úgy tudom megszüntetni ha újraindítom a telót.
    A másik példa,hogy apám is vett egyet és abban pedig a menü-beállítások-kijelző menüben nem voltak meg azok a beállítások(takarék módú úra,kijelzővédő) amik az ismerősömében benne voltak.Így nem tudta beállítani az órát kijelzővédőnek.

    Amúgy szerintem elég sz*r fülest adtak hozzá,és a rádió is elég kínai mert az én sony w200i-mhez való fülessel kb. 8 db-bal több csatornát tudok tisztán fogni ugyanazon a helyen,pedig a w200i is ugyanabban az árban van(a w200i olcsóbb is) és annak a fülese sokkal faszább mert annak olyan bass reflexe van hogy beszarsz és az 5130-hoz soha az életben nem fognak ilyen fasza fülest adni!!

Új hozzászólás Aktív témák