Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #07538176

    törölt tag

    válasz #41360896 #199 üzenetére

    Én sem látom. Az Alcatelt én is láttam, a Tech2.hu Youtube csatornáján fel van tüntetve, hogy "szponzorunk".
    Nekem ezzel nincs is bajom, csak akkor az olyan telefonokat ne járassák már le, ami jó....

    Az Archos, meg a Nubia, vagy mi is az, mostanában elég sokszor szerepel tesztekben és jó véleményt alkotnak róla a tesztelők!
    Talán még a TechVideo az egyik olyan, ami jót is mond a Nokiáról, néztem tőlük egy tesztet, és aki bemutatta, jókat mondott a telefonról, inkább dicsérte, és nem rögtön a rosszat akarta meglátni a dologban. :)

    Az ismerősöm elég rosszul járt a Huawei P8 Lite-tal. Ugye a tesztek nagyon jókat írtak róla, így lett nekem egy Huaweim, a típust fent említettem. Ismerősöm is vett egy ilyet magának, de ő nagyon rosszul járt vele. Hívás közben befagyott neki, és akkor ez még csak egy kis rész a problémákból...
    (Az enyém se hibátlan, de legalább nem ilyen nagy "bugok" vannak benne. :U )

    ----

    Az árak, meg a tesztek összevetése tényleg egyenlő a nullával. Nem mindenki veszi meg a telefont azonnal, lehet, hogy 1-2 hónap eltelik a teszt megírása és a telefon megvásárlása között és addig meg lejjebb megy a teló ára. Tehát az ár-érték arány megjelölést a MA-s teszteknél nem mindig kell figyelembe venni. Meg van, aki szolgáltatónál veszi: ha én megnézem, hogy a szolgáltatómnál előfizetéssel mennyi a Nokia 3, akkor igen is megéri! :)

    Egyes tesztek már tényleg borzalmasak lesznek, és ez sajnos nem fog változni...:O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák