Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Ha jól látom, alig van külömbség a 3110c-hez képest. Nincs infra, hangtárcsázás, kisebb az aksi. Amivel több a 3110c-nél, az a 2 megapixeles "kamera". És egész olcsón meg lehet venni ezt a készüléket. Belegondoltam, talán 3 éve, amikor a 6230-asomat vettem. Csúcskészülék volt, csúcsáron. Ez a "Low-end" készülék már mindenben többet tud. Akkor ezzel a tudással felsőkategóriás csúcsteló lett volna. SZerintem 20e. forintos induló kártyás áron jó kis teló lesz ez. Ja, és ha jól látom, ehez már sztereó fülest adnak, mert a 3110c-m csomagjában csak egy monot találtam.

  • Zoli bácsi

    őstag

    Igaz, hogy nekem 3110c van, de gondolom a kijelző ugyanaz a 3500-ba is. Mindenki szinte a kijelzőt szidja. Igaz, lehetne nagyobb a felbontás. De semmi baj ezzel a kijelzővel, jól olvasható, és oldalról is prímán látszik. Higgyétek el, nem olyan rossz az. A lányom kapott egy Samu M300-ast (Ez kellett neki, én inkább egy V630-ast vettem volna számára). Na csak azért hozom ide, mert abban is TFT kijelzőt írtak. De pár fokkal elfordítva a kijelzőjét, már mennek el a színek, és alig olvasható. Na, az (bocsánat) szar kijelző, számomra. Nincs olyan nagy probléma ezzel a kijelzővel, közelről nézve látszanak a pixelek, cserébe röhögve elmegy egy hétig. Ha azt nézzük, hogy van benne kékfog 2, kamera 2 megapixel (Minőségről ne beszéljünk) bővíthető memória, rádió, és mindez 20e. ft-os (induló) kártyás áron....SZerintem nem rossz kis teló ez!

Új hozzászólás Aktív témák