Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    Egyetlen előnye van ennek a telnek a mikro SIM slot.
    Van egy második számom (pll hardveraprós hirdetésekhez) és van egy pár butafonom eltéve és azokkal szoktam általában használni. Viszont mivel az említett prepaid sim már mikro formátumú (néha betettem újabb telefonokba is), a butafonokba csak átalakítóval megy bele, ami meg macerás ill. néha nem is érintkezik rendesen.
    Tavaly év végén talán vettem egy Prestigio Muze valahány dualsimes csodát 6900-ért a MM-ben, annak is hagyományos slim slotja volt sajnos.

    Fél OFF:

    Mennyire vicces, h anno oda meg vissza volt mindenki a 3210 és 3310-től, nekem az előbbi volt (a Voda indulása után pár hónappal vettem még abban a röhejes tabletta alakú Vitamax csomagolásban :N ), de marhára nem jött be (a gombjait utáltam leginkább).
    Aztán ezt a nokiát meg 1 motorolát leszámítva előtte és utána is csak Ericssonjaim voltak, egészen 2006-ig.
    Visszagondolva, amikor még csak a gagyi terminál fórum létezett, (amin eleinte még regisztráció se volt és a trollok szabadon irogattak más nevében), h mennyi hsz-t elkoptattam az Ericsson pártján 99-2000 körül. :D
    Bár tisztán emlékszem, h olyan elvakult szemellenzős fanboy sose voltam, még 18 évesen se mint mostanság a Crackberry és a Wincentral bizonyos kommentelői :N :N
    Amúgy jó tudni, h Bog is '81-es :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák